Tasarım trendleri

BERJER SEÇERKEN BİLMEN GEREKEN HER ŞEY

Berjer dekorasyonuna dair ipuçlarımızla evinin tüm havasını değiştirmeye hazır ol!

Salon Dekorasyonunun Baş Tamamlayıcısı

Salon dekorasonunun baş tamamlayıcısı olan berjerde farklı doku ve renklerde kumaş tercih edebilirsin. Eğer üçlü koltuk gibi büyük bir parçanın yanında konumlandıracaksan daha soft ve sade renklerde klasik bir berjer modeli seçebilirsin. Dekorasyonun göz alıcı parçası berjer olsun diyorsan da kiremit, hardal ve petrol yeşili gibi canlı renklerde bir berjer takımı kullanabilirsin.

Okuma Köşelerinin Olmazsa Olmazı

Çalışma alanında konforlu bir okuma köşesi yaratmak istiyorsan, bu köşenin en önemli tamamlayıcısı yine berjer olacaktır. Endüstriyel dekorasyon tarzından yanaysan, metal iskeletli ve ceviz kaplamalı bir kitaplığın hemen önünde yine aynı dili konuşan metal ayaklı berjer konumlandırabilirsin. Konfor alanını güçlendirmek içinse berjerinin yanına minimal bir lambader ile yan sehpa koyabilirsin.

Tek Kişilik Konfor

Rahatlık senin için olmazsa olmaz ise salonunda puf formunda modern berjer tercih edebilirsin. Bu tarz bir berjeri aynı zamanda bahçende veya balkonunda da kullanarak sıcak bir atmosfer yaratabilirsin.

Ofiste Ahşap Şıklığı

Ofis veya toplu kullanım alanlarında stiliyle göz dolduran minimal berjer modellerini kullanabilirsin. Mekana uyum sağlayacak ve vintage bir hava yaratacak ahşap berjerler ofis için doğru bir tercih olacaktır. Bu tarz berjerlerle aynı zamanda mid century stilini de dekorasyonuna yansıtabilirsin.

Rahatlık ve Gösteriş Bir Arada

Rahatlık ve gösterişi bir arada yakalamak istiyorsan, Art Deco tarzında bir berjer tercih edebilirsin. Pirinç detaylar, pastel tonlar ve geometrik formlar ile yaşam alanına stil sahibi bir dokunuşta bulunabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir