Ödeme seçenekleri nelerdir?

Kucukmobilyalar.com üzerinden yapılan alışverişin ödemesi kredi kartı veya banka hesaplarımıza Havale / EFT gönderimi ile gerçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kartın üzerindeki isim, kart numarası, son kullanma tarihi ve kartın arka kısmında yer alan CVC kodu eksiksiz girilmelidir.

Kredi Kartına taksit yapılıyor mu?

Mağazalarımızdan ve kucukmobilyalar.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerde tüm kredi kartlarında geçerli 3 taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Havale / EFT yöntemiyle nasıl ödeme yapabilirim?

Bunun için ödeme adımında ödeme seçeneği olarak Havale / EFT seçeneğinin işaretlenmesi gereklidir. Teslimat bilgileri seçilip, sipariş tamamla butonuna bastıktan sonra, siparişin ödemesini sayfada görüntülenen banka hesaplarından seçilen birine aynı iş günü içerisinde yatırıldığında sipariş en kısa sürede hazırlanarak gönderimi yapılır. Ödemesi 3 iş günü içerisinde yapılmayan siparişler otomatik olarak iptal edilir.

Hediye çeklerimi nasıl kullanabilirim?

Sipariş tamamlanırken sepet ekranında yer alan bölüme hediye çeki üzerindeki kod girilerek, çek tutarı kadar indirimden faydalanılır.

Burada cevap bulamadığım sorularımla ilgili nasıl ilerleyebilirim?

Sitede ve mağazada cevap bulamadığınız sorular için 0(850) 340 00 50 numaralı telefondan müşteri hizmetleri temsilcileriyle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın 6 günü (Pazartesi-Cumartesi) 09:00-18:00 saatlerinde müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Soru, sorun ve önerilerinizi bizimle info@kucukmobilyalar.com.tr e-posta adresinden de paylaşabilirsiniz.